Volkswagen Özel Servis

Das Service olarak, İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, Kadosan Sanayi Sitesinde Volkswagen özel servis hizmetleri sunuyoruz.

Araçlarınıza özenle bakıyor, Volkswagen aracınızın hak ettiği kaliteli yedek parçaları, en iyi işçilikle birleştiriyoruz.

Yedek parça tercihlerinde dünyanın ve Volkswagen firmasının onayladığı parçaları kullanıyor; bunu da size büyük külfetler getirmeden gerçekleştiriyoruz.

Aracınızın güçlü ve zayıf yönlerini çok iyi biliyor; buna göre bakım planları çıkartarak aracınızın hem ekonomik kalmasını sağlıyor, hem de uzun ömürlü kullanımını hedefliyoruz.

Kronik olarak yağ eksilttiği söylenen TSi grubu motorları -çok geç kalınmamışsa- sadece doğru yağ seçimi ile iki bakım arasında yağ ekleme derdinden kurtarıyoruz.

Yine kronik olarak nitelendirilen TDi grubu araçların partikül sorunları ile, sadece doğru ürün kullanımı ve doğru sürüşle karşılaşmamasını sağlayabiliyoruz.

Periyodik bakımlarımızda Mann Filter, Filtron filtre ve Shell Helix gibi standartları belirleyen ürünleri tercih ediyoruz.

Kısacası Volkswagen aracınıza özel servis hizmetini, kendi aracımıza bakar gibi gerçekleştiriyoruz.